Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Екотранспорт по-чернігівськи: нові розробки фахівців ЧНТУ

Екотранспорт по-чернігівськи: нові розробки фахівців ЧНТУ

Персональний електротранспорт своїми руками створюють фахівці кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування Чернігівського національного технологічного університету.



Днями світ побачили ще дві їхні розробки.

Олександр Литвин, винахідник: «Перший наш виріб – це дрифтрайк. Його цільова задача виконувати дисципліну дрифт, так само як на автомобілях. Але, в залежності від поставленої задачі, може використовуватись для прогулянок по парках, по алеях, по велосипедних доріжках міста. А також використовуватись як прокат біля торгівельно-розважальних центрів, парків відпочинку».

Для повсякденного використання умільці ЧНТУ розробили бокстрак – вантажний електровелосипед, який здатен перевозити практично що завгодно – від пакетів із супермаркету до мішків з картоплею. А заряджається від звичайної домашньої розетки.

Олександр Литвин, винахідник: «Він має максимальну швидкість 40-47 км/год. Має також віртуальну коробку перемикання передач, це 50, 75 і надпотужні 125% від номінальної потужності двигуна. Запас ходу в нього до 100 км – як в першому, так і в другому виробі, - в залежності від типу акумуляторної батареї. Він заряджається від 2,5-3 до 6 годин, якщо це будуть звичайні свинцеві акумуляторні батареї».

Свої винаходи майстри планують продавати приватним фірмам, з якими вже налагоджено зв’язок. Той же бокстрак за задумом чудово підійде для кур’єрської доставки. А от придбати такий в особисте користування, може виявитися непросто. Залежно від комплектації, ціна електровелосипеда коливається від 20 до 46 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електротранспорт, ЧНТУ, винахідники, «Новий Чернігів»

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (4)

Додати коментар
зри в корень ...Прутков 2 квітня 2020 г. (12:28) #[1]
Чтобы зарядить этот экологический транспорт. надо сжечь полцентнера угля на ТЭЦ . кстати расположенной в паре километрах от этого экологического изделия.--то есть выпустить в атмосферу кучу диоксида серы. углерода .окислов азота и просто золы
Anonim 2 квітня 2020 г. (14:26) #[2]
Лучше бы эти умельцы с ЧНТУ и их преподаватели занимались делом, а не в игрушки игрались. Но в ЧНТУ по принципу чем бы дитя не тешилось, абы не работать. А потом выпускникам придется на биржу идти и там повышать квалификацию до какого-нибудь слесаря, что-бы хоть как то устроиться на работу.
79 3 квітня 2020 г. (21:18) #[3]
Відповідь на [2]
обоснуйте развёрнутее
Anonim 4 квітня 2020 г. (13:03) #[4]
Відповідь на [3]
"уроки " труда для студентов --плиточник. каменьщик .штукатур ....ит.д . Для лучшей адаптации после ВУЗа .
 

Ваш коментар

Ім'я:
Коментар:
  Якщо у вас не виходить залишити коментар,
будь ласка, оновіть ваш браузер до останньої версії