Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Про зупинку на, так званій, «переправі» в Чернігові: бути чи не бути? Думки людей і рішення чиновників розходяться

Про зупинку на, так званій, «переправі» в Чернігові: бути чи не бути? Думки людей і рішення чиновників розходяться

Вчора, 4 вересня, на щотижневій розширеній нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів, серед багатьох інших питань, було розглянуто і звернення громадян щодо встановлення зупинки громадського транспорту на перехресті вулиць Шевченка та Кільцева, в бік виїзду з Чернігова.

Як зазначалося в зверненні, на цьому місці досить тривалий час, а якщо запитати у старожилів, то протягом 30-40 років, люди влаштували собі самовільну зупинку для поїздок у недалекі населені пункти Менського та Городнянського напрямків.
Мер міста також погодився з проханнями людей, що зупиночний комплекс тут таки потрібен. Але очільник ЖКГ Ярослав Куц зауважив, що це питання вже неодноразово підіймалося на нарадах та вже двічі виносилось на розгляд комісії з питань безпеки й організації дорожнього руху і обидва рази комісія відмовляла у задоволенні цього прохання.



Міський голова Владислав Атрошенко зачитує звернення

Тоді міський голова Владислав Атрошенко, зазначив, що в пріоритеті органів державної влади і місцевого самоврядування має бути перш за все людина, її благо, зручність і комфорт. Тому той факт, що комісія з безпеки дорожнього руху двічі відмовляла у встановленні в цьому місці зупинки громадського транспорту не перешкоджає тому, що люди тут продовжують стояти, «ловлячи» маршрутний та попутній транспорт, щоб доїхати до своїх пунктів призначення. А тому міська рада, як орган місцевого самоврядування, має знайти шляхи вирішення цього питання в бік задоволення інтересів людей. А на засіданні комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху, яка проходить зазвичай під головуванням заступника мера Андрія Черненка, та за участі патрульної поліції міста, слід ще раз опрацювати це питання, узгодити невідповідності та знайти шляхи задоволення прохання громадян.

Після наради, аби пересвідчитися чи дійсно є така нагальна необхідність у встановленні зупинки на цьому місці, наш журналіст виїхав на перехрестя вулиць Шевченка та Кільцева.
Вже за 20 хвилин перебування там нашого журналіста, чоловік з десять встигли зупинити «попутку» і вирушити у потрібному їм напрямку.









Люди «голосують» та сідають в авто

Як розповіла нашому кореспондентові Олена, продавчиня кіоску «Bierwelle», що розташований поруч із стихійною зупинкою, в «час пік», а також у вихідні дні тут інколи збирається до трьох десятків потенційних пасажирів. Ну, а так, в будній день в робочі години – не менше десятка бажаючих поїхати. Люди зупиняють тут або попутній або маршрутній транспорт, щоб дістатися потрібного їм пункту призначення. За словами Олени, багато пасажирів тут вже постійні «клієнти» - щодня з ранку вони приїздять у місто на роботу, а ввечері добираються додому, в приміські населені пункти. Отже, як видно на практиці, трафік потенційних пасажирів тут досить значний і необхідність встановлення тут зупиночного комплексу таки має суспільно важливе значення.
Серед тих, з ким вдалося поспілкуватися нашому журналістові, це жителі Брусилова, Снов’янки, Березанки, Гусавки та ін.



Жителі Снов’янки

Так, два Миколи та Олена зі Снов’янки, наголосили, що зупинка тут обов’язково потрібна. Адже деякі люди день у день їздять в Чернігів на роботу, а ввечері звідси повертаються додому. І в мороз, і у спеку, і під дощем, від якого навіть ніде сховатися. За думкою цих громадян, можливість така є, якщо трохи розширити проїжджу частину, зробивши окрему смугу для заїзду/виїзду транспорту і поставити зупинку, аби люди могли сховатися від негоди. Та й буде це вже не стихійна зупинка, а офіційна, законна.

Саме на цьому наголошував на нараді і міський голова Владислав Атрошенко, який доручив зайнятися цим питанням начальнику ЖКГ Ярославу Куцу та голові комісії з питань безпеки й організації дорожнього руху Андрію Черненку.

Шляхом узгодження всіх проблемних питань, спільно з патрульною поліцією та іншими компетентними органами, прийняти рішення і створити всі умови для того, щоб цей зупиночний комплекс відповідав усім необхідним вимогам і стандартам та не порушував норм безпеки дорожнього руху. А також запланувати встановлення зупинки на майбутній 2020-й рік, з подальшим розширенням проїжджої частини, облаштуванням заїзду (своєрідної кишені) для безпечної зупинки транспортних засобів для посадки-висадки пасажирів.

І тут, як ніколи, підходить народна мудрість: «Хто хоче щось зробити – той шукає можливості, а хто не хоче – шукає причини».

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зупинка, звернення

Добавить в: