Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська міськрада продала на аукціоні 15 місць для торгівлі вуличною їжею (відео)

Чернігівська міськрада продала на аукціоні 15 місць для торгівлі вуличною їжею (відео)

15 із 42-х місць продажу вуличної їжі та кави розіграли на аукціоні у Чернігові. Початкова вартість для підприємців за 1 квадратний метр була 130 гривень. Найдорожче продали 2 місця у сквері Хмельницького по 1650 гривень. Там продаватимуть солодку вату. Найдешевше – бульвар біля дитячого майданчику навпроти вулиці Пирогова. Як пройшов аукціон на ці місця, а коли відбудеться на інші 27 точок продажу розкаже Дар’я Янушкевич.



Підприємець Володимир Клановець у парку імені Хмельницького встановить 2 точки продажу солодкої вати. Місця для їх продажу він виграв на аукціоні. 1650 гривень за 1 квадратний метр. Початкова вартість була – 130.

«Тут орієнтовно буде локація продажу і трохи нижче друга, біля маленьких фонтанів. Це будуть гарні візочки, які чернігівці раніше вже бачили. Можливо, це буде не прибутково. Час покаже. Все залежить від сезону. Пів місяця може йти дощ, а може бути гарна погода. Залежить від багатьох факторів. Ще не відомо чи допоможе нам міська рада зі світлом. Якщо ні, можливо ніхто і нічого робити не буде».

Третій лот, який виграв підприємець - місце продажу солодкої вати на бульварі по Проспекту Миру. Виглядатиме точка продажу так.

«Це кінцевий вигляд нашої локації. Це візочок. Комісія просила аби виглядали відповідно, в нас так вже багато років. А це зовнішній вигляд нашого персоналу. Все чисто».

Як має виглядати точка продажу вуличної їжі та де розміщуватися, 12 березня ухвалив виконком міської ради. Виглядати вони можуть так. Розроблено 8 стаціонарних точок і 9-й тип торгівлі з авто. Аукціон проходив так: хто запропонує більшу вартість оренди за 1 квадратний метр – той має можливість підписати договір і здійснювати торгівлю. 15 з 42-х місць – продали.

Олександр Ломако, заступник міського голови: «Найбільш дорога точка яку ми продали, а їх дві це сквер Богдана Хмельницького 1650 гривень за 1 квадратний метр і це буде десь по 4-5 тисяч з кожної точки у бюджет міста за сезонну торгівлю. Є ще десяток місць, які були продані більше 1000 гривень і найменше це десь близько 500-480 гривень . Це ринок і він сам визначає ціну».

Підприємці пропонували торгуватися не за 1 квадратний метр, а за саме місце.

«Хто дасть більшу ціну за місце, той і працює. А поставить 2 чи 4 – не має значення. Тоді в місті зникнуть інші продажі, як наприклад солодкої вати та морозива».

Рішення про продаж місця за 1 квадратний метр ухвалив виконком 14 березня. Сказав заступник міського голови Олександр Ломако. Для інших 27- ми точок продажу аукціон подовжили. На 1 місце був або 1 підприємець або не було взагалі. Як сказав, начальник комунального підприємства «Паркування та ринок» Микола Гоголь, не всі бажаючі встигли подати заявки на участь в аукціоні.

Віталій Губар, підприємець: «Ваша позиція зрозуміла. Залучити якомога більше грошей в бюджет. І я з вами згоден. А є моя позиція. Я вклав гроші і хочу бути спокійним і просто працювати, платити податки і так далі. Чому я не можу одразу це зробити? Ви не хочете по одній сумі. Я готов її подвоїти.

На ті місця де був один заявник або не було жодного ми продовжили прийом заявок до наступної середи 3- го квітня. КП «Паркування і ринок» буде їх приймати і 5-го квітня ми зберемося для того аби розіграти ті місця де буде більше одного заявника, там де буде один ми вже автоматично з ними заключимо договір по тій ціні, яка встановлена рішенням виконкому, а це 130 гривень за 1 квадратний метр».

На наступний рік, аукціон планують провести в електронній системі «Прозоро. Продажі», сказав Олександр Ломако.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулична торгівля, аукціон, вулична їжа, кава, Володимир Клановець, UA: Чернігів

Добавить в: