Я люблю Че (відео)

На Алеї Героїв встановили нову архітектурну форму «Я люблю Че». Проект виграв у конкурсі ідей розвитку міста, який провели за ініціативи народного депутата України Сергія Березенка. Минулого тижня комунальники залили фундамент, а в понеділок почали монтаж самого знаку. На реалізацію проекту Сергій Березенко перерахував 30 тисяч гривень.

Знак «Я люблю Че» заввишки 1,75 м на думку авторів проекту цей подарунок місту гідно оцінять чернігівці і гості міста.



Але вже наступного дня, 22 серпня, на сайті Єдиної системи місцевих петицій, з’явилася петиція щодо знесення знаку «Я люблю Че», авторкою якої є Ксенія Бушманова.



«Шановні громадяни, жителі міста, однодумці!
Звертаюся до всіх громадян, у яких є смак!
Прошу Вас підписати цю петицію.
На мою думку, ця локація ніяк не вписується в рамки міста. По-перше, "Чє", що це?
Наше місто - ЧЕрнігів. По-друге, естетика повністю відсутня. Якщо у мера, немає смаку, це не означає, що його немає у будь-кого іншого!
Вважаю, що це повторення Гриля біля Сенатора. Думку містян абсолютно ніхто не слухає. Невже в нашому місті немає спеціалістів, які б могли запропонувати інший проект?!
Гадаю, що ця локація повинна бути знесена!
Дякую!»


Згодом ще одна петіція, з приводу прибрати з Алеї Героїв знак «Я люблю Че», з’явилася на сайті місцевих петицій, автором якої є Сергій Кириченко.



«Встановлення на Алеї героїв знака сумнівної естетичної і туристичної привабливості "я люблю че" відбулося без будь-яких попередніх обговорень чи консультацій з громадськістю.
Проект знака теж став сюрпризом для абсолютної більшості мешканців міста. Судячи з реакції в соціальних мережах, реалізацію ідеї можна вважати невдалою. Принаймні цій конструкції точно не місце в безпосередній близькості до історичних пам'яток.
З огляду на це варто щонайменше перенести знак з Алеї героїв до нішого місця (наприклад - Центральний парк культури та відпочинку, Привокзальна площа,, Березовий гай)».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Я люблю Че, «Новий Чернігів»

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (21)

Додати коментар
Панас Неминий 22 серпня 2017 г. (11:38) #[1]
Під отим "Че", що мається на увазі? 
ЧЕркаси? ЧЕбоксари? ЧЕревик? ЧЕбурашка? ЧЕбурек? 
Анжела 24 серпня 2017 г. (10:58) #[2]
Відповідь на [1]
Можно "Чле.." Идиотизм ...
Anonim 22 серпня 2017 г. (11:57) #[3]
народного депутата України Сергія Березенка

Подох бы ты побыстрее, сволочь.
sosedka84 22 серпня 2017 г. (16:14) #[4]
Відповідь на [3]
Ну тогда уже Сергея Бе, раз пошла такая тенденция 
Kinovod 22 серпня 2017 г. (12:48) #[5]
Установили таки эту нелепость? Ну, самое оно для колхозников. 
666 22 серпня 2017 г. (14:27) #[6]
Убогость. Вторичное дерьмо, сделанное бестолковым рукожопом.
ЮВ. 22 серпня 2017 г. (16:47) #[7]
И ведь многие почти поверили, что Чернигов европейский город... но ЭТО развеяло сомнения ... город рагулей как был так и остался ... В этой постановке все рагульное, дизайн, фон, место установки ... Обидно, что жителей настолько низко ценят у нас, что не считаются с мнением тех кто имеет хоть какой то вкус
Riff 22 серпня 2017 г. (16:54) #[8]
Тимошенко пиарится
Yoko 22 серпня 2017 г. (18:27) #[9]
Надеюсь, что наши вандалы скоро додумаются раз в жизни сделать доброе дело)))))))))
Anonim 22 серпня 2017 г. (19:27) #[10]
Это на месте памятника Джержинскому? 
3Zfh40v79g261805Mq 22 серпня 2017 г. (22:47) #[11]
уберите не позорьтесь эуропейци недоделаные)
Данила 22 серпня 2017 г. (23:50) #[12]
Подобные сокращения могут нравиться только потомственным дегенератам. Тех, кто кастрирует имя красивого древнего славянского города нужно самих кастрировать, чтобы биомусор быстрее вымер, освободив место для нормальных людей, которые любят свой город, а не дебильные коверкания его славного имени.
Коля Шерстянский 23 серпня 2017 г. (10:32) #[13]
Картинки по запросу я люблю чебурек
френд.. 23 серпня 2017 г. (18:38) #[14]
А мне нравиться Я люблю Ки.
товарищ 23 серпня 2017 г. (18:40) #[15]
Самое главное из людей сделать дебилов.
Анон 24 серпня 2017 г. (17:21) #[16]
Это как бы вместо демонтированных памятников революционерам с Аллеи..? Но там были скульптуры, красиво изготовленные, а это? Как-то лет 5-7 назад читал в газете интервью с создателем тех 8-ми памятникам на Аллее...архитектор рассказывал, как пришла в голову мысль, как он проектировал памятники с этой стороны, чтобы они озарялись лучами Солнца и т.д. А здесь? Это никак не вписывается в архитектуру и вообще ему на Аллее не место
Анон 24 серпня 2017 г. (17:25) #[17]
и вообще, куда смотрит СБУ?! автор проекта -- агент Кремля, латентный чуваш...Че -- это сокращение от Чебоксары!! караул, зрада, уси на Майдан!!!!!!
Anonim 25 серпня 2017 г. (01:27) #[18]
Да уж, с фантазией не очень... Неужели так сложно нанять толкового дизайнера/архитектора, чтоб сотворил что-то действительно толковое? Центр города все таки. И причем ЭТО к Аллее Героев? Тогда уже и переименуйте на Аллея Че
Дутф 29 серпня 2017 г. (20:21) #[19]
Відповідь на [18]
100%! Себе дворы так красивые делают...дизпйнеров нанимают...а тут такая сельская простота...обидно!
галака 28 серпня 2017 г. (11:01) #[20]
і я люблюЧеГЕВАРУ!
Руслан 8 вересня 2017 г. (20:01) #[21]
Похожий по задумке памятник уже есть. В Челябинске.https://www.rutraveller.ru/place/104356