Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Каналізаційна епопея. Чому сиплеться котлован на вулиці Перемоги?

Каналізаційна епопея. Чому сиплеться котлован на вулиці Перемоги?

Будівництво централізованої каналізації обернулося для мешканців вулиці Перемоги, не плутати з проспектом, великими проблемами.



Котлован, техніка і купи глинистого грунту займають всю ширину проїжджої частини. А це означає, що ніякі автомобілі - від медичних до асані заторних – тут проїхати не можуть.

Оксана Неділько, місцева жителька: «Ми вже другий місяць живемо в цьому безладі. Труби рвуться. Засипати труби глиною не вдається, бо вона важка і тисне на труби. Вони грунт не втрамбовують, бо в кошторисі не вказано про утрамбування грунту під газовими трубами і водогоном. Порушення проєкту ще й у тому, що шахти водогону знаходяться за метр від каналізаційних, а повинно бути не менше п’яти»

Якщо існування котловану не можна виправдати тим, що треба розбити яйце, аби приготувати яєчню, то от постійні обвали непокоять місцевих мешканців набагато більше.

Олександр Мезенцев, місцевий мешканець: «Мою трубу с водой обрывали 5 раз. Здесь нет вины строителей, здесь проблема в смете, тому что засыпали глиной. 7 м глубина котлована, все проседает и обваливается. Последний раз вообще обвалилась вся стенка котлована и оборвало трубы с водой, также повредило газовые трубы».

За роз’ясненнями щодо цього об’єкту, звернулися в Управління ЖКГ міської ради. Його керівник Ярослав Куц пояснив, що будівництво розпочалося з ініціативи ОСН (органу самоорганізації населення), тобто самих мешканців вулиці Перемоги. Але, справа в тому, що лише невелика їх частка бажає підключитися до каналізації. Тому і коштів в рамках програми співфінансування було зібрано небагато.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «З цим об’єктом все нормально. Роботи виконуються згідно проєкту. Проєкт було розроблено самим ОСН. Все відбувається виключно по розробленому проєкту. Коли ОСН розробляв проєкт, то вони робили його максимально дешевим. Тобто, щоб зекономити гроші, вони не встановлювали підпірні стіни».

Будівництво каналізації, за словами Ярослава Куца, буде завершено до кінця листопада. А от асфальтове покриття на цій ділянці з’явиться найімовірніше лише у 2022 році.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: каналізація, вулиця Перемоги, Ярослав Куц, котлован, «Новий Чернігів»

Добавить в: