Демократія FAQ-1

19 Июня 2012 10:25   Просмотров: 2385
Метки: демократія
Нравится Рейтинг поста: + 2
Вступ.
Спробуйте почати цікавитися в Інтернеті тим, як виготовити саморобну бомбу і з допомогою теракту вбити десяток людей – найвірогідніше, вами зацікавляться. Все вірно, ви почали створювати небезпеку іншим людям. Спробуйте пограбувати банк – відразу приїдуть маски-шоу і переконливо доведуть, що вам цього робити було не варто. Про використання таких сильнодіючих засобів як ядерна, хімічна та бактеріологічна зброя, котрі здатні вбивати десятки тисяч людей, краще і не згадувати. Та що там десятки тисяч, один маніяк здатен перетворити на жах життя величезного міста, хоча кількість його жертв складає всього лише декілька десятків людей.
Але існує надефективна зброя неймовірної руйнівної дії – світоглядна. Століття тому її використав Кайзер проти Російської імперії, відправивши бацили в опломбованому вагоні та забезпечивши коштами на поширення. Наслідком стала агонія шостої частини світу з мільйонами жертв, світовими війнами, голодоморами, масовими розстрілами і подібним.

Механізм дії.
Людина, це досконала, наділена душею і розумом тварина. Частково її поведінку визначають закладені від природи інстинкти, але головною мірою - завантажені з допомогою виховання та навчання програми. До речі, вони дійсно так називаються, приміром - шкільна програма з математики, фізики, літератури.
Серед цих програм є одна, найважливіша. Це програма, котра визначає взаємовідношення між людьми. В залежності від змісту цієї програми, люди можуть допомагати один одному й швидко розвиватися та насолоджуватись життям і творчістю, а можуть почати діяти на знищення один одного.
Досконала програма суспільних взаємовідношень досить складна і багатокомпонентна. Накопичення, розвиток та передача її від покоління до покоління потребує значних зусиль і затрат. Проте, вона забезпечує неймовірно позитивні результати.
1917-го року відбулася заміна досить складної, досить досконалої програми, хоч і не ідеальної, на вкрай примітивну. Відбулося щось схоже на враження комп’ютера вірусом – коротенькою програмою, котра знищує всі інші. Комуністичний вірус «вимкнув» все, в тому числі й системи аналізу та захисту – його домінування стало повним. Вже пішло третє десятиліття з того часу, як комуністичний вірус зруйнував свою імперію – Радянський Союз. Але він і сьогодні визначає всі процеси, котрі відбуваються з продуктами його напіврозпаду, зокрема з Україною. І справа навіть не в тому, що символ того вірусу на самих чільних місцях прикрашає міста і села України, від Києва до Чернігова і найдрібніших сіл.
Справа в тому, що весь суспільний, а отже і державний механізм в Україні є механізмом самознищення. І він діє, дуже ефективно діє. Українці полишаються свого майна, вимирають та виїжджають і … сприймають це все як належне.

На сьогодні теоретична частина закінчена. Далі відповіді на питання.

FAQ

Питання:
bibaloon: Кстати, tregube, о какой демократии речь, если Вы уже за народ решили как должно быть? Не демократично как-то выходит.
exot: пора спрашивать у народа, а не ставить перед выбором.
Recruter: Я так понимаю, вы политикой занимаетесь, вот и давайте представим что я ваш электорат. Мне один знакомый недавно говорил, что в каждом человеке видит своего потенциального клиента и старается понять его поребности, что бы потом качественно оказать ему услугу. Постарайтесь понять и меня. Понимаю, что я не очень удобный человек, но ведь не все же одинаковые. Приведите доводы, аргументируйте, аппелируйте фактами, переубеждайте, боритесь. Покажите хотя бы достойную борьбу, глядишь и электорат появится.
Відповідь.
По суті, у всіх цих висловлюваннях і питаннях мова йде про одне – що таке демократія?
Демократія не є волею народу, не є свободою, не є політтехнологією чи мистецтвом.
Демократія, це найбільш досконала на сьогодні система суспільних взаємовідношень. Це наука, точна наука. В її основі лежать об’єктивні властивості світу, в тому числі й людини. Її предметом є такий спосіб поведінки людей, така система їх суспільних взаємовідношень, котра забезпечує найбільшу ефективність, тобто найкраще співвідношення рівня життя до затрачених зусиль й інших ресурсів.
От політичне шахрайство – це мистецтво. Від майстерності та талановитості політичного шахрая залежить успішність його діяльності. Способів обдурювання людей існує безліч, різноманіття таке ж, як в малюванні картин чи виконанні танцю.
Демократія ж така сама однозначна, як і арифметика. 2х2=4 – цей вираз істинний, це арифметика, це наука. 2х2=5 – це вже не арифметика, це шахрайство. 2х2=8 – теж шахрайство, і таких варіантів безліч. Спробуйте організувати виробництво на якомусь підприємстві з допомогою шахрайської математики – нічого доброго з того не вийде. Хоча, на перший погляд, 2х2=8 краще чим 2х2=5 і набагато краще від 2х2=4.
Як і будь-яка наука, демократія здатна принести користь лише за однієї умови – ті, хто хоче отримати від неї позитиви, має її знати і використовувати. Скажімо, зграя мавп не зможе збудувати літак та подорожувати на ньому. Те ж саме є недоступним для первісного племені. Якщо ми хочемо користуватися всіма благами сучасного рівня цивілізаційного розвитку, то ми, вірніше кожен з нас, повинен опанувати сучасну досконалу систему суспільних взаємовідношень.
Проводячи певну аналогію, можна сказати, що ми нагадуємо первісних мисливців і збирачів плодів – беремо те, що можна взяти, користуємося тією державою з тим, вкрай недосконалим механізмом, котрий є. Потім люди зайнялися рослинництвом і тваринництвом, цілеспрямовано вирощуючи необхідне. Точнісінько так само і всім нам потрібно не просто використовувати існуючу державу, а створити її такою, котра в повній мірі задовольнятиме наші потреби.

Питання:
Recruter: А какой они нации? А России какая нация? А в Америке? Какие отличия американской нации, например от итальянской?
Відповідь:
Нація, це соціокультурна єдність, котра живе за спільними правилами та законами. Про нас, про українців, тобто тих, хто сьогодні проживає в Україні і відносить себе до загальноукраїнської спільноти, дуже б не хотілося говорити, що ми нація – настільки примітивні ті реальні правила і закони, за котрими ми живемо. Більш точно нас варто було б охарактеризувати радянською нацією, нацією примітивних совків. Я ж просто волію називати українським населенням.
Проте, сподіваюся, що нам вдасться об’єднатися навколо сучасних, досконалих норм суспільного життя. І тоді ми станемо сучасною розвинутою нацією.
Серед ознак націй я виокремлюю головний – рівень цивілізаційного розвитку. Якщо їх порівнювати в названих Вами країнах, то він найвищий в Штатах, потім йде Італія, далі Україна і, нарешті, Росія.

Добавить в: