Особливості національного звільнення
Звільнення Валерія Хорошковського з посади голови митниці відбувалося у дивній хронологій послідовності. За логікою речей спочатку треба звільнити, а потім вже можна призначити на нову посаду. З Хорошковським все відбувалося з точністю до навпаки.
В 11.44 на „Українській правді” з’явилося повідомлення, що Президент Віктор Ющенко призначив Валерія Хорошковського на посаду першого заступника Голови Служби безпеки України.
Відповідний указ Ющенко підписав у середу – йшлося в повідомленні. "Призначення Хорошковського кардинально посилить боротьбу з корупцією та контрабандою, що є пріоритетом роботи СБУ, із метою мінімізації наслідків світової кризи в державі", - заявили в прес-центрі СБУ.
Водночас до цього моменту інформації про звільнення очільника митниці не було.
Питання: „ЯК МОЖНА ПРИЗНАЧИТИ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ З ОДНОЇ ПОСАДИ НЕ ЗВІЛЬНИШИ ЙОГО З ІНШОЇ?”
О 13.03 „Українська правда” підтвердила, що станом на 12:30 середи Кабінет Міністрів не ухвалив рішення про звільнення Валерія Хорошковського з посади голови Державної митної служби України. Про це журналістам повідомили члени уряду, зокрема, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, міністр закордонних справ Володимир Огризко та ін.
І тільки майже о 14 годині інформаційні агентства повідомили про звільнення Валерія Хорошковського з посади голови Державної митної служби України.
Ось така хронологія.
В цій ситуації Секретаріат президента виглядає просто смішно. Ну зрозуміло було, що Хорошковського звільнять. Але чим вбула викликана така поспішність призначення його на нову посаду? Це що типу „пацани показали ми своїх не кидаєм”.