Накануне выборов - 3 или За справедливость - 2.
Цензура або подвійні стандарти в Чернігівській пресі почались?
Так у газеті «Черниговские новости «Семь Dней» №2(427) від 13 січня 2010 р. з’явилася стаття «Стань заметнее – носи фликер!» автор Ігор Грищенко. У статті широко висвітлювалася акція, яка проводилася відділом ДАЇ УМВС України в Чернігівської обл.! Молодці наші правоохоронці, але!? Вищезгадана акція проводилася громадською організацією «Центр «Доброчин» в рамках її стратегічної програми «Безпека пішоходів» спільно з партнером - відділом ДАЇ УМВС України в Чернігівській обл. Діяльність Доброчину підтримується МЗС республіки Естонія. До акції були залучені співробітники та волонтери організації, представники ДАЇ Чернігівщини.
Чому з’явилася така «вичищена» стаття? Спробував розібратись. Від журналіста газети Ігоря Грищенко отримав оригінал статті та фото, поданої на затвердження редактору Любові Авраменко. До друку стаття пішла, але … з видаленням інформації про Центр «Доброчин», інтерв’ю та фото під час акції з волонтерами організації.
Зв’язавшись по телефону з редактором газети Любов Авраменко, отримав наступну відповідь: «…Мне лично, как человеку и как редактору не нравится пиар общественных организаций …» Все зрозуміло – не подобається, так не подобається. Але тут же в цій же газеті, 9 сторінка повністю присвячена діяльності громадської організації «Сила Громади»! Мабуть, пані Любові щось подобається, але при певній зацікавленості або вказівці.
Засновником газети є Чернігівська медіа група, і її власники, мабуть, не зацікавлені в PR інших громадських організацій, вбачаючи собі конкурента на майбутніх місцевих виборах.
Ще не почалась виборча кампанія до місцевих рад на Чернігівщині, а вже стирчать вуха глибинної цензури та подвійних стандартів на «власну» користь.
Олександр ПІДГОРНИЙ
Сдаётся мне, что не начались, а не закончились. Я не буду говорить только о ЧМГ, в которой "политическая пропаганда" появляется исключительно согласно «прайса» - так во всех Черниговских СМИ...
Хочешь рассказать о том, что ты сделал для города и обычных людей - плати за пиар. Нет, конечно, если ты сделал что-то, неординарное, например, собрал пару тысяч человек на площади в знак протеста или из ряда вон выходящее, например, застрял рукой в унитазе, о тебе напишут... Не забыв, правда, осмеять тебя, либо упомянуть при этом, нечто "жаренное", на которое люди слетаются, как мухи на мёд.
Собственно, какое мне дело до того, как это обстоит в других городах и странах, как на государственном уровне нам внушают существование "свободы слова", а на практике этим понятием не только оперируют, но пользуются лишь упивающиеся собственной безнаказанностью депутаты Верховной Рады?
Казалось бы, мне то что?
Ан нет, не дают покоя припудренные сахарной пудрой громкие заявления о демократической свободе слова, на поверку оказывающиеся очередным успешным коммерческим ходом...
Продолжу, вероятно, позже. Уж извините за наивность рассуждений…
Ваш АК-74.
В миру - Андрей Кудабеков.