Юлія Булан загинула через бойлер

5 липня у селі Монастирище Ічнянського району загинула 28-річна Юлія Булан. Вранці приймала душ. У ванній електричний розряд з бойлера перекинувся на металевий «дощик» і через воду струм пройшов по всьому тілу. Сестра Рита підбігла до Юлі, та її відкинуло.



Покликали місцевого лікаря, Риту він відкачав, Юлі робив штучне дихання. На жаль, не врятував. Без матері залишилося троє діток. Найстарше має піти до першого класу, меншому два рочки. Юлія приїхала з двома старшенькими на 50-річчя до мами Ольги Михайлівни. Жінка працює дояркою. За святковим столом мала зібратися вся велика родина. Окрім Юлії, в сім’ї ще троє дітей. Ховати Юлю повезли на Рівненщину, де вона мешкала з сім’єю. Так наполіг чоловік.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №28 (1522)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ічнянський район, бойлер, струм, смерть, Валентина Остерська, «Вісник Ч»

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (11)

Додати коментар
Ангел 22 липня 2023 г. (08:21) #[1]
Здесь два варианта: или потусторонние силы распорядились забрать души или след войны подтолкнул к такому поступку. Закончится война, тысячи солдат вернуться домой и потом такое начнётся.....
Петя 25 липня 2023 г. (16:16) #[2]
Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ РЅР° [1]
сбой головного мозга!!! у парня три контузии, может на самом деле звуковой сигнал поезда напомнил свист пролетающего снаряда артиллерии, что вызвало желание быстро уехать от туда!!!
Anonim 22 липня 2023 г. (12:24) #[3]
Деток жалко и их маму .
Наталія 22 липня 2023 г. (17:49) #[4]
Царство Небесне.Господи як шкода сім'ю.Які всі гарні.Щирі співчуття рідним.
Правда 23 липня 2023 г. (19:11) #[5]
Авто саме не їздить.Чоловік сам це спланував, чекав поки поїзд під'їде, поки шансів зупинити поїзд не буде. Суїцид поєднаний з вбивством своєї родини. Цілком можливо, що це психічні наслідки війни, розлади в стосунках з дружиною, борги та ін.
Олег 24 липня 2023 г. (12:32) #[6]
"ангел" і "правда", ви - ДЕБІЛИ!
Петя 25 липня 2023 г. (16:17) #[7]
Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ РЅР° [6]
соглашусь и добавлю-ПОЛНЫЕ!!!
Anonim 26 липня 2023 г. (11:28) #[8]
Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ РЅР° [6]
100%
Anonim 25 липня 2023 г. (09:32) #[9]
потягу пох патріот ви чи ні... якщо в голові немає клепок
Anonim 27 липня 2023 г. (16:34) #[10]
Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ РЅР° [9]
так пишуть же що з головою було "поврєждєніє " . хоча ризикових пацанів і до війни на переїдах полягло теж досить .
Олександра Матвіенко 18 серпня 2023 г. (13:47) #[11]
Мама мені розказала лише сьогодні про те що моя сестра померла мені не віриться що моя маленька сестричка загинула це дуже гірько
 

Коментарі (11)

Додати коментар
Ангел 22 липня 2023 г. (08:21) #[1]